LOGOWANIE ODZIEŻY

 

Kontakt z doradcą:

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       zamowienia@viptextylia.pl
Zadzwoń: 733339604

Niektore z naszych realizacji: 

 

 

Zapaska krótka fartuch z logo dla restauracji i hoteluAnimacja hotel i restauracja kościuszko zapaska wiązana 

 

 

 

 

 

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w produkcji odzieży i dodatków do odzieży na zamówienie. Z naszych usług korzystają między innymi: Poczta Polska, biuro podróży Sindbad, Mercedes, Makro, koła łowieckie, szkoły, uczelnie wyższe, agencje ochrony, partie polityczne, banki oraz wiele innych instytucji i firm. W temacie artykułów z logo i firmowych cechuje nas profesjonalizm, dobra jakość oraz szybki czas realizacji.

Wykonujemy również inne produkty z firmową metką lub podszewką, w przypadku gdy klient delikatnie chce podkreślić obecność własnej firmy na prezencie. Do każdego produktu mogą Państwo zamówić eleganckie opakowania z własnym logo lub gotowe bez nadruków.

 

 

Znakowanie odzieży dla firm, jest bardzo istotną kwestią w celu poprawienia rozpoznawalności jak i podwyższenia statusu. Firmy i sklepy które decydują się umieścić logo swojej działalności na ubraniach pracowników, traktowani są przez klientów z większym zaufaniem jako że jest to oznaką profesjonalności i dbałości o swój image. Nasza firma jest w stanie umieścić dowolne logo, grafikę na wszystkich produktach przez nas szytych (fartuchy, zapaski, krawaty, muchy, peleryny i inne). Czy oprócz właściwego doboru ubrań dla swoich pracowników, możemy zrobić coś więcej by poprawić strojnie wizerunek naszej marki ? Twierdzimy że tak! Dobrym rozwiązaniem jest, modyfikacja odzieży roboczej i projektowanie jej dodatkowych elementów według własnych potrzeb. Każda znacząca firma która oprócz sprzedaży zajmuje się produkcją ubrań, przy większych zamówieniach jest w stanie nanieść drobne poprawki w swoich artykułach. Mimo tego że cena wówczas może delikatnie się zmienić. Na dłuższą metę jest to z pewnością czynnik dający znaczącą przewagę wyścigu o klienta. Z najpopularniejszych rozwiązań wyróżniamy: drobne zmiany w rozmiarach i kroju ubrań, dopasowywanie kolorystyczne odzieży i jej elementów, znakowanie i metkowanie logo swojej firmy. W tym wpisie będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się temu ostatniemu. Są różne metody nanoszenia znaku firmowego na odzież roboczą. Np. haft, sitodruk, sublimacja czy termotransfer. Każda z tych metod różni się między sobą, dlatego w wyborze polecamy doradztwo specjalisty. Każdy typ zlecenia jest unikatowy i do każdego powinna być dobrana właściwa technika wykonania. Logo różnią się wielkością, kształtem, ilością kolorów, szczegółowością, dlatego nie każda metoda jest wskazana. Do tego dochodzą jeszcze kwestie takie jak cena, jakość, szybkość wykonania czy nakład. By oszczędzić klientowi zmagań ze zrozumieniu każdej z tych metod, firma viptextylia.pl umożliwia kontakt z doradcą bezpośrednio na stronie sklepu za pomocą czatu. Istotne jest to by wykonanie było subtelne, nienatarczywe ale i dobrze widoczne oraz podkreślające wizerunek. Ostatnio coraz więcej firm, przekonuje się do tego by oznaczyć odzież swoich pracowników. Popularność wzrasta między innymi dzięki mass-mediom które promują tego typu rozwiązania np. w programach kulinarnych, których w ostatnim czasie jest coraz więcej. Z pewnością dzieje się to za sprawą tego że produkty z logo są oznaką profesjonalizmu i solidności. Jeśli są państwo zainteresowani umieszczeniem logo, znaku firmowego na swoich lub naszych produktach zapraszamy do kontaktu, lub do nowo otwartego działu w naszym sklepie odzież z logo. W produkcji tego typu zleceń nasze doświadczenie przekracza ponad dwadzieścia lat, można na nas liczyć. Główne produkty które znakujemy: Fartuchy, fartuszki, zapaski, peleryny, bluzy, koszulki, t-shirty, krawaty, apaszki, poszetki, muchy,muszniki, nakrycia głowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl